חיפוש
  • David - First-One

מהם סוגי האתרים ומה מתאים לעסק שלך

כל בית עסק צריך אתר. את זה כבר כולנו יודעים. אך כאשר אנחנו נכנסים אל נבכי הסוגיה אנחנו לא תמיד יודעים כיצד עלינו להתנווט בין כל האפשרויות הקיימות. מושגים רבים עולים וצצים כמו אתר תדמית, חנות מקוונת, דף נחיתה ועוד כאשר המושגים מצליחים לבלבל אותנו לגמרי ולהקשות על הבחירה בדרך הכי נכונה והכי מתאימה למען קידום העסק שלנו. נלמד להכיר את המושגים השונים ונכיר את התועלת שכל אחד מהם מציע לנו.

הכול – ללא יוצא מן הכלל נמצא היום ברשת האינטרנט. במיוחד כל מה שקשור לעולם העסקים. כיום קל מאוד לכל אחד לבנות לעצמו אתר ברשת האינטרנט וכל בעלי העסקים מנצלים את האפשרות הזו ובונים לעצמם אתר אינטרנט. אך לא כל אתר מבטיח לנו רווחים גדולים בעסק שלנו. מה חשוב שנדע כאשר אנחנו באים לבנות לנו אתר באינטרנט? נלמד על האפשרויות השונות אשר אותן מציע לנו רשת האינטרנט ונלמד מה טוב לעסק שלנו.


מהם סוגי האתרים?
מהם סוגי האתרים?

אתר תדמית – זה מה שכל בית עסק צריך!

אתר תדמית זהו אתר אשר המטרה שלו היא לגרום לגולש שיכיר את המוצר שיש לבית העסק להציע וכמובן לגרום לו שירצה לרכוש את אותו המוצר. איך עושים את זה למעשה? באתר אותו בונים עבור העסק מפרטים כמה שיותר על אודת העסק. מספרים על ההקמה של העסק, מתי זה היה ומדוע בעצם הוקם העסק. כמו כן מציגים את כל מה שיש לבית העסק להציע ובקיצור משקיעים בתצוגה של העסק.

אתר תדמית זהו אתר שיציג את בית העסק בצורה הכי מושכת והכי מחמיאה לעסק.

אתר חנות

כיום פותחים בעלי עסק רבים גם חנות ווירטואלית. חנות אינטרנט המציעה ללקוחות אפשרות לרכוש ממוצרי העסק באמצעות רשת האינטרנט. עבור הדור העצל של היום שרוצה לסגור עסקאות בלי לטרוח מדובר בפתרון מעולה ובעל עסק המשקיע בבניית חנות אינטרנט נהנה ממינוף משמעותי של העסק.

דף נחיתה – אתר קטן

כדאי מאוד להכין מידי פעם דפי נחיתה ולהפיץ בין הלקוחות הפוטנציאליים כאשר מדובר בדף אחד שמפרט על אודות שירות או מוצר ספציפי בליווי תמונה כאשר הדף מופץ ומצליח לעורר את הלקוחות לרכוש שוב מבית העסק.


אולי יעניין אותכם גם: קודם כל מקדם!, דבר שני בונה אתרים.

10 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
השאירו פרטים ליצירת קשר